Autor: HOLZMÜLLER Juliusz
Tytuł: Konie (1911)
Technika: akwarela, papier
Wymiary: 18 x 24 cm
Wymiary z oprawą: 28 x 32 cm
Sygnowany l.d.: "Juliusz Holzmüller"