Autor: SAJDAK Henryk
Tytuł: Kwiaciarki na Krakowskim Rynku
Technika: akwarela, papier
Wymiary w świetle passe-partout: 26,8 x 20,5 cm
Wymiary z oprawą: 51 x 43,7 cm
Sygnowany l.d.: "H. Sajdak"