Autor: LIPEŻ Romana
Tytuł: Jesienny pejzaż (1960)
Technika: olej, tektura
Wymiary: 28,5 x 40,5 cm
Wymiary z oprawą: 33,5 x 45,5 cm
Sygnowany p.d.: "Lipeż 1960"