Autor: PAWLAK Włodzimierz
Tytuł: Dziennik (75A) (1975)
Technika: olej, płótno
Wymiary: 24 x 18 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: "W. PAWLAK | DZIENNIK | 75A | 1997"
Biografia Włodzimierza Pawlaka dostępna jest na stronie Krakowskiego Domu Aukcyjnego [ZOBACZ]