Autor: JÓZEFCZYK Zygmunt
Tytuł: Zimowy pejzaż (1932)
Technika: olej, tektura
Wymiary: 27,5 x 18,5 cm
Wymiary z oprawą: 37 x 46 cm
Sygnowany l.d.: "Z Józefczyk 32"