Autor: LASZENKO Aleksander
Tytuł: Arabskie miasto (1929)
Technika: olej, sklejka
Wymiary: 48 x 34,5 cm
Wymiary z oprawą: 58 x 45 cm
Sygnowany p.d.: "A Laszenko | Le Vige d Azis (nieczytelnie) 29"