Autor: Władysław Borowicki
Tytuł: Trójka
Technika: olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary w świetle oprawy: 17 x 27 cm
Wymiary z oprawą: 28,4 x 38,2 cm
Sygnowany p.d.: "W. Borowicki"
Biografia Władysława Borowickiego dostępna jest na stronie Krakowskiego Domu Aukcyjnego [ZOBACZ]