Autor: ŻURAWSKI Stanisław
Tytuł: Akt
Technika: akwarela, ołówek, papier
Wymiary w świetle passe-partout: 48 x 37,5 cm
Wymiary z oprawą: 80,5 x 70,5 cm
Sygnowany p.d.: "St.Żurawski"