Wlastimil Hofman (1881-1970), "Portret Heleny Fliszewskiej" (1922)
ołówek, kredka, karton
wymiary: 45,5 x 40,5 cm
wymiary z oprawą: 57,7 x 50,6 cm
Sygnowany i opisany p.d.: "Heli na pamiątkę | Wlastimil Hofman 19 18/X 22"
Na odwrocie opisany obcą ręką: "Helena Fliszewska lat 15"
Widoczne uszkodzenia papieru.
PROWENIENCJA: kolekcja Heleny Fliszewskiej
Biografia Wlastimila Hofmana dostępna jest na stronie Krakowskiego Domu Aukcyjnego [ZOBACZ]