Wlastimil Hofman (1881-1970), "Drzewa"
olej, sklejka
wymiary: 39,5 x 33,7 cm
wymiary z oprawą: 49 x 43 cm
Sygnowany l.d.: "Wlastimil | Hofman"
Na licu widoczne spękania płyty.
PROWENIENCJA: kolekcja Heleny Fliszewskiej
Biografia Wlastimila Hofmana dostępna jest na stronie Krakowskiego Domu Aukcyjnego [ZOBACZ]